Biele podprsenky - zmenšujúci efekt

lmunderwear-category2-white-minimizer-bra

Dámske biele podprsenky so zmenšujúcim efektom majú konštrukciu košíkov, ktorá optický zmenši veľkosť vašich pŕs, širšie ramienka ako aj konštrukcia obvodového pásu sú vhodné aj pre väčšie a plnšie prsia. Biela podprsenka so zmenšujúcim efektom je použiteľná na akúkoľvek príležitosť. Podprsenka v bielej farbe je obľúbeným prevedením aj pri zmenšujúcich podprsenkách.

Zlé jazyky hovoria, že farba spodnej bielizne určuje charakter jej majiteľky (: Biela farba podprsenky so zmenšujúcim efektom reprezentuje sebavedomie. Dáma v nej si je vedomá, že spodné prádlo nie je jediná vec, ktorá ju robí príťažlivou. Je pokojná a rozvážna, má rada pohodlie a nehu. Vždy plní svoje sľuby a nikdy nehovorí lži. Ženy však často krát nosia bielu farbu zmenšujúcej podprsenky len preto, aby zvýraznila ich prirodzenú krásu.

good-idea

Ak potrebujete zmenšujúcu podprsenku pod vrchné oblečenie bielej farby, biela podprsenka so zmenšujúcim efektom nemusí byť vždy tým najvhodnejším riešením. Veľa závisí od priehľadnosti materiálu, z ktorého je oblečenie zhotovené, prípadne na farbe ďalšej spodnej alebo sťahujúcej bielizne pod nim. Ak teda napríklad hovoríme o polopriehľadnom vrchnom oblečení, biela farba zmenšujúcej podprsenky pod nim zvýrazní bielu farbu oblečenia v oblasti pŕs oproti jeho zvyšku, kde jemne presvitá farba vašej pokožky, čím vznikne rozdiel v odtieni bielej na prsiach a zvyšku oblečenia. V takomto prípade by ste mala zvážiť podprsenku so zmenšujúcim efektom v telovej farbe, ktorej odtieň čo najviac zodpovedá odtieňu vašej pokožky. Telová zmenšujúca podprsenka bude v takomto prípade pod bielym oblečením menej nápadná.

89 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty
/* články z blogu na titulnej strane*/