Blog

KEY JAR-LETO 2023 - sviežosť a letné vzory

008_pic

Výrazný dizajn, pútavé kresby prírody, tematické vzory a farby priamo z jarných lúk a letných záhrad, tradičný zmysel pre detail. To sú dôvody prečo naši zákazníci milujú produkty značky KEY. V limitovanej kolekcii JAR-LETO 2023 nájdete prírodnú dámsku a pánsku spodnú, dennú a nočnú bielizeň, nohavičky, slipy, boxerky, pyžamá, nočné košele, domáce šaty a oblečenie. Ak hľadáte najvyššiu kvalitu z najlepších prírodných materiálov a dostupnosť za atraktívnu cenu, pozrite sa spolu s nami čo pre vás KEY na nastávajúcu sezónu pripravil a vyberte si niečo zo štýlových kúskov podľa vašich predstáv.

Dámy, letné pyžamá už čakajú!

Rozkvitnuté čerešne a 100%-ná bavlna je pravá kombinácia na letnú pohodu. Práve túto kombináciu nájdete v ľahkom nadýchanom prevedení s dlhými nohavicami a trojštvrťovou košieľkou pri modely KEY LNS969, rovnako pri kratšej verzii s atraktívnymi šortkami a topom so širokými ramienkami KEY LNS959. Alebo by ste radšej kvetinový motív svetloružového dámskeho pyžama s trojštvrťovými nohavicami a tričkom s krátkymi rukávmi KEY LNS461 A23? Dobrá voľba, vidíme, že máte vkus.

Určite si však nenechajte ujsť ani ďalšie letné modely KEY LNS754 A23, KEY LNS997, KEY LNS744 alebo KEY LNS239. Kompletnú ponuku dámskych pyžám a nočných košieľ od značky KEY nájdete v našom e-shope.

(pre detailnejšie zobrazenie kliknite na obrázok)

 

Dámske nohavičky

K letu patria farby! Farebné vzorované nohavičky pre dámy od KEY vám ponúkame v  dvoj-baleniach, vždy v dvoch atraktívnych farebných prevedeniach. Dámske farebné nohavičky s vysokými bokmi KEY LPF224 A23 sú v ponuke až do veľkosti XXL. Hľadáte klasický strih so štandardnou výškou bokov a štýlový geometrický vzor? Pozrite si model KEY LPN993 A23. Atraktívne malé kvietočky a bodky je kombinácia nohavičiek KEY LPR321 A23 s úzkymi bokmi a nižšie položeným pásom, vhodné aj pre tehotné ženy na nosenie pod bruškom.

Zaiste už tušíte, že to nemôže byť všetko, a že na vás čakajú aj ďalšie skvelé modely. Jemne vzorované nohavičky KEY LPR645, alebo ružové nohavičky v dvoj-balení s nohavičkami s ružovými vzorovanými KEY LPF649, prípadne mini bikiny s abstraktným vzorovaním KEY LPR733. Ďalšie modely dámskych nohavičiek KEY nájdete na iBielizen.sk

(pre detailnejšie zobrazenie kliknite na obrázok)

Na rade sú páni

Bambus100%-nú bavlnu pre vás pripravil KEY na sezónu JAR-LETO 2023, pretože pohoda a pohodlie neodmysliteľne patria k štýlovým letným pánskym pyžamám. Už pri prvom kontakte vám nemôže uniknúť, akým prijemným materiálom bambusový úplet je. KEY k tomu pridal naturálne motívy a výsledkom sú atraktívne modely pre náročných, pyžama so šortkami a tričkom s krátkymi rukávmi KEY MNS249 alebo KEY MNS203.

Ak hľadáte naturálne vzory a 100%-nú bavlnu pozrite si ďalšie letné modely pánskych pyžám so šortkami a krátkymi rukávmi ako KEY MNS357, KEY MNS251, KEY MNS252 alebo s vodorovnými prúžkami KEY MNS366. Vašej pozornosti však nenechajte ujsť ani ďalšie modely pánskych pyžám KEY na iBielizen.sk

(pre detailnejšie zobrazenie kliknite na obrázok)

Slipy a boxerky

Aj tu pre vás KEY vsadil na kvalitu materiálov, a to bambusovébavlnené úplety alebo 100%-nú bavlnu. Jednofarebné prevedenia doplnené len prúžkovanou gumou sú dôkazom aká štýlová môže byť jednoduchosť. Presne také sú bambusové boxerky Key MXH137 alebo slipy Key MPP137, ktoré v dvoj-balení obdržíte vždy v dvoch farebných prevedeniach. Len tenučké kontrastné lemovanie v páse a jednofarebné prevedenie ponúkajú bambusové boxerky Key MXH138.

100%-ná bavlna je už tradičným lákadlom našich zákazníkov, preto v našej ponuke nemôže chýbať. Určite sa pozrite na voľné trenírkové boxerky Key MXC839 alebo Key MXC760. Tiež na dvoj-balenia 100%-ne bavlnených slip Key MPP760 alebo Key MPP839.

Medzi ďalšími novinkami nájdete farebné ako aj vzorované boxerky Key MXH395, Key MXH836, Key MXH455, Key MXH398 a Key MXH132. Farebné alebo vzorované dvojbalenia slip Key MPP395, Key MPP455 a Key MPP132. Ďalšie boxerky a slipy zn. KEY nájdete na stránkach nášho internetového obchodu iBielizen.sk

(pre detailnejšie zobrazenie kliknite na obrázok)

Kvalita sa pozná

Našim zákazníkom sú atraktívne modely, prírodné materiály a kvalita spracovania zn. KEY dobré známe. Sú to práve dôvody prečo domácu, dennú, nočnú a spodnú bielizeň zn. KEY u nás neustále vyhľadávajú.

Ak ešte medzi našich zákazníkov nepatríte pozrite si našu ponuku od KEY na iBielizen.sk a presvedčte sa sami. Stačí si nejaký štýlový kúsok bielizne vložiť do nákupného košíka a dokončiť nákup. Stratiť nemôžete nič, len získať! Veď ak by ste neboli spokojní, tovar môžete jednoducho do 14 dní vrátiť. My však už teraz vieme, že sa to nestane :)

 

Ďakujeme za návštevu nášho e-shopu

Váš tím iBielizen.sk

Biela alebo telová?

007_pic3

Hľadáte sťahujúcu spodnú bielizeň do bieleho outfitu? Prirodzenou logickou prvou voľbou bude zväčša jej biele farebné prevedenie. Biela spodná bielizeň pod bielym oblečením má však v praxi isté obmedzenia, kedy nie je tým najvhodnejším riešením. Biela farba outfitu je prirodzene používaná pre ľahké letné alebo svadobné šaty, kedy sa požívajú tenšie priehľadnejšie tkaniny, čipky a tyl. Práve z uvedeného dôvodu je telové prevedenie spodnej bielizne do vášho bieleho outfitu často krát vhodnejším riešením.

Telová pod bielu

Pri výbere farby formujúcej a zoštíhľujúcej bielizne je vždy potrebné zvážiť priehľadnosť vášho outfitu alebo jeho časti, prípadne farebné prevedenie ďalšej spodnej bielizne pod nim. Ak je váš biely outfit alebo jeho časť, priehľadná alebo polopriehľadná, dokonca stačí aj ak je len z tenšej tkaniny cez ktorú jemne presvitá farba vašej pokožky, je telové prevedenie spodnej bielizne riešením, ktoré je zväčša vhodnejšie.

Biela sťahujúca bielizeň bude v takých prípadoch jemne presvitať cez váš outfit, ktorého biela farba bude sýtejšia v časti, kde mate spodnú bielizeň oblečenú, oproti zvyšku outfitu, kde bude jemne presvitať farba vašej pokožky. Rozdiel v odtieni bielej je zväčša neželaným efektom, ktorý narúša dokonalosť vášho outfitu, na ktorého výbere ste si dala tak veľmi záležať.

Pre lepšiu predstavu si pozrite našu fotogalériu, kde nájdete vyobrazenie priehľadných bielych outfitov vždy s bielou aj telovou sťahujúcou bielizňou, aby ste moli porovnať výsledný efekt. 

(pre detailnejšie zobrazenie kliknite na obrázok)

Biela pod bielu

Kedy si teda vybrať bielu sťahujúcu bielizeň do bieleho outfitu? Predovšetkým do bielych nepriehľadných outfitov, kde spodná bielizeň nebude presvitať a preto ani ovplyvňovať farebný odtieň vášho outfitu. Tiež ak prípadný výstrih alebo rázporok vášho bieleho outfitu občas pri pohybe čiastočne poodhalí vašu zoštíhľujúcu bielizeň. A dokonca aj do priehľadných, polopriehľadných a čipkovaných outfitov, ak je presvitajúca spodná bielizeň ich súčasťou (nájdete vo fotogalérii).

(pre detailnejšie zobrazenie kliknite na obrázok)

Univerzála telová

Telová zoštíhľujúca bielizeň je univerzálne použiteľná do väčšiny outfitov, v podstate do akýchkoľvek farebných prevedení. Aj preto je pri kúpe sťahujúcej spodnej bielizne zväčša prvou voľbou, keďže má vysokú využiteľnosť aj do budúcna. Nie však za každú cenu! Ak váš štýlový outfit potrebuje bielu alebo čiernu spodnú bielizeň, určite siahnite po nich. Nerobte žiadne kompromisy na úkor výsledného efektu!

Pri čiernych outfitoch obdobne ako pri bielych, je vhodné pri výbere sťahujúcej spodnej bielizne zvážiť priehľadnosť outfitu. Tu sa však pri prípadnom použití telovej, vyžaduje oveľa viac konzervatívny prístup a nesiahať po nej tak často ako pri bielych outfitoch. Nohavičky vyberajte spravidla vždy čierne, ale aj tu sa riaďte osvedčeným pravidlom "Never Say Never!".

Ponuka na každú príležitosť

NEZABUDNITE! Naša zoštíhľujúca spodná bielizeň sa dožaduje vašej pozornosti :) Neváhajte, budete milo prekvapené bezkonkurenčnou rozmanitosťou modelov a strihov v našej ponuke, z ktorých si vyberie každá z vás.

Majte na mysli, že aj keď je použitie telovej spodnej bielizne do priehľadnejších bielych outfitov často krát vhodnejšie, ako použitie bielej, nejedná sa zároveň o univerzálne pravidlo. Rozmanitosť použitých tkanín, strihov a stále sa meniacich najnovších vychytávok súčasných štýlových kúskov si vyžaduje vždy individuálny prístup pri výbere farebného prevedenia vašej spodnej bielizne. Zakaždým preto dôkladne s citom pre estetiku a vkus zvážte či BIELA alebo TELOVÁ.

Pozývame vás na zaujímavú prehliadku atraktívnych modelov sťahujúcej spodnej bielizne v našom e-shope iBielizen.sk. Ak ju ukončíte aj nákupom, vopred ďakujeme za vašu dôveru. Ale hlavne nezabudnite, že sme tu pre vás aj na budúce :)

 

Ďakujeme za návštevu nášho e-shopu

Váš tím iBielizen.sk

Atraktívna ponuka GATTA JAR-LETO 2023

006_pic

Módne trendy sa v pančuchovom módnom priemysle dynamický menia, vychádzajú z najnovších módnych predikcii a aktuálnych sezónnych štýlov. Pre jarné a letné kolekcie sú vo všeobecnosti príznačné tkaniny z ľahších a priedušných priadzi, svieže pastelové farby a vzory.

Popredná európska odevná značka Gatta®, ktorá sa zameriava na výrobu pančuchového tovaru, z najnovších módnych trendov nie len vychádza, ale ich aj udáva. V jej portfóliu tiež nájdete atraktívne kolekcie módnehofunkčného oblečenia na každodenné nosenie, do trendových outfitov, pre formálne príležitosti, aj športové aktivity. V sezónnej ponuke pančuchového tovaru Gatta JAR-LETO 2023 nájdete najnovšie atraktívne štýlové modely pre nastávajúcu sezónu.

Srdiečka, hviezdičky a bodky

Aktuálna kolekcia pančuchového tovaru JAR-LETO 2023 je v znamení srdiečok, hviezdičiekbodiek. Atraktívne a žiadané vzorovanie pre letné trendové outfity. V našej ponuke nájdete modely Gatta Funny 12Gatta Funny 13, Gatta Fancy 14, Gatta Dotsy 16 a ďalšie.

(pre detailnejšie zobrazenie kliknite na obrázok)

V znamení ekológie

Tenké vzorované pančuchové nohavice rady Ekko z ekologickej priadze Q-eko® vyrobenej z recyklovaného nylonového vlákna Q-nova® od spoločnosti Fulgar® minimalizujú uhlíkovú stopu a chránia naše životné prostredie. Vaše rozhodnutie pre kúpu týchto pančuchových nohavíc reprezentuje nie len váš vycibrený vkus, ale aj zodpovednosť za lepšie životné prostredie. Najnovšie EKO trendy reprezentujú modely Gatta Ekko 01Gatta Ekko 02.

(pre detailnejšie zobrazenie kliknite na obrázok)

BASIC letné vychytávky

Skvelá a rokmi overená kolekcia rady BASIC nesmie chýbať vo výbave vášho bielizníka ani počas sezóny JAR-LETO 2023. Tenučké ale pevné letné pančuškové nohavice Gatta doplnia vaše štýlové outfity aj počas letných dní. Ak hľadáte najtenšiu hrúbku na trhu len 6 DEN, vyberte si model Gatta Thin Skin. O niečo málo hrubšie, ale stále veľmi tenučké 8 DEN-ové modely Gatta Eve a Gatta Holly, alebo Gatta Laura s hrúbkou 10 DEN sú vždy skvelou letnou voľbou. Tiež vždy, keď potrebujete „neviditeľné“ ľahké priedušné silonky, ktoré nenápadne zjednotia líniu vašich nôh.

(pre detailnejšie zobrazenie kliknite na obrázok)

Dokonalé nohy

Kolekcia BASIC od Gatta ponúka jedinečné pančuchové nohavice Gatta BB Creme Effect s hrúbkou 15 DEN. Inovatívna lesklá priadza BRIGHT® vytvára lom svetla, pričom decentne prekrýva jemné nedokonalosti pokožky. Doprajte vaším nohám dokonalý vzhľad!

(pre detailnejšie zobrazenie kliknite na obrázok)

Statická elektrina

Nepríjemnosti so statickou elektrinou v dôsledku nahromadeného elektrického náboja medzi vašim outfitom a pančuškami, ktorá spôsobuje nepríjemné a nevzhľadné „lepenie“ vonkajších zvrškov vášho outfitu k vaším nohám, vyriešia pančuchové nohavice Gatta Electra s antistatickým účinkom a hrúbkou 17 DEN, sú vyrobené z inovatívnej polyamidovej priadze SHEER SENSATION®.

(pre detailnejšie zobrazenie kliknite na obrázok)

Už žiadne očká

Dámske pančuchové nohavice Gatta Fortissima s hrúbkou 15 DEN z polyamidovej priadze LYCRA FUSION®mimoriadne odolné voči roztrhnutiu alebo zatiahnutiu, preto vás nikdy nezradia v tej najnevhodnejšej chvíli. Ak potrebujete odolné pančuškové ponožky alebo podkolienky? Pozrite si modely Gatta 4EverMine s hrúbkou 15 DEN. Zakúpte si tiež jedny nech vám ostanú očká už len na žmurkanie :)

(pre detailnejšie zobrazenie kliknite na obrázok)

Len po bedrá

Ako by to vyzeralo, ak by ste si k letnej bedrovej sukničke alebo bedrovým nohaviciam vytiahla pančuchové nohavice až na vaše bruško, ak by BASIC kolekcia Gatta nemala v ponuke bedrové pančuchové nohavice Gatta Nasty Hipsters?

(pre detailnejšie zobrazenie kliknite na obrázok)

Pedikúru neskrývame

Komplexnosť ponuky kolekcie BASIC od Gatta potvrdzujú silonky s otvorenou špičkou Gatta Senza Dita s hrúbkou 10 DEN. Sú nenahraditeľnou voľbou vždy, kedy pri formálnych príležitostiach sa odhalené nohy nehodia, vy sa však chcete pochváliť vašou dokonalou pedikúrou. A máme pre vás tiež ponožky Gatta Senza Ditapodkolienky Gatta Senza Dita.

(pre detailnejšie zobrazenie kliknite na obrázok)

Všetko sa tu nevtesná

Nie je v možnostiach jedného článku nášho blogu obsiahnuť všetky potreby našich zákazníčok a odprezentovať všetok pančuchový tovar zn. Gatta v našej ponuke. Pozívame vás preto na návštevu nášho e-shopu iBielizen.sk, kde si môžete vybrať z našej ponuky pančuchových nohavíc, samonosných (samodržiacich) pančúch, podväzkových pančúch, nadkolienok, podkolienok, ponožiekťapiek, kde vám početné vyobrazenie, podrobný popis a presné veľkostné tabuľky pomôžu vybrať tovar podľa vašich potrieb a osobitných požiadaviek.

 

Ďakujeme za návštevu nášho e-shopu

Váš tím iBielizen.sk

Predstavujeme zn. LORMAR

005-01_pic

V roku 1971 Felice Martinelli a Carla Scacchetti  založili v Capri, provincia Moderne, ktorá sa nachádza v srdci známeho talianskeho regiónu Emilia-Romagna, novú textilnú značku Lormar®. Netrvalo dlho a z malej rodinnej manufaktúry sa stala popredná spoločnosť špecializujúca sa na sektor dámskej spodnej bielizne v Taliansku, neskôr aj v ďalších krajinách sveta. Značka Lormar si svojimi výrobkami získala uznanie a popredné postavenie v talianskom módnom priemysle. Ročná produkcia sa ráta v miliónoch kusoch, ktoré Lormar vyrába s viac ako 400 zamestnancami v priestoroch na rozlohe 14.000 metrov štvorcových. Čomu zodpovedá aj obchodné zastúpenie vo viac ako 20-tich krajinách sveta.

(pre detailnejšie zobrazenie kliknite na obrázok)

Keď úspech nie je náhoda

Kvalitné prvotriedne materiály, bezchybné remeselné spracovanie, zmysel pre detail a v neposlednom rade dlhoročné skúsenosti. Vyberané textílie, dizajn vlastných stylistov, know-how dizajnérov a krajčírov sú predpokladom jedinečných produktov navrhnutých s dôrazom pre potreby skutočných žien, vždy s vysokou nositeľnosťou. To je definícia úspechu výnimočných produktov Lormar.

Spolupráca s poprednými svetovými módnymi návrhármi vrátane Dolce & Gabbana a Roberto Cavalli pomohli značke Lormar zvýšiť profil značky a upevniť si povesť jednej z popredných značiek segmentu spodnej bielizne v Taliansku a vo svete.

Zameranie

V prvých rokoch sa Lormar zameral na výrobu korzetovdámskej spodnej bielizne. V súčasnosti sa okrem sektoru dámskej spodnej bielizne tiež špecializuje na ďalšie segmenty, ako je domáce oblečenie a oblečenie na spanie, alebo plavky.

Lormar je jednou z mála európskej značiek spodnej bielizne, ktorá sa môže pochváliť tým, že vyrába svoje produkty výlučne v Taliansku. Táto firemná filozofia umožňuje zachovať vysokú kvalitu a precíznosť výroby, ktorú zákazníci prirodzene očakávajú od každej talianskej módnej značky.

Súčasnosť

Značku Lormar v súčasnosti vlastní spoločnosť LORMAR s.r.l. so sídlom v talianskom Carpi Centro. Značka neustále pracuje na inováciách pri výrobe krásnej a pohodlnej spodnej bielizne pre ženy všetkých tvarov, vo všetkých veľkostiach. Oddanosť kvalite s dôrazom na detaily a zameranie na ženskosť má Lormar v DNA, čo značku dlhodobo radi k obľúbeným voľbám žien. Všetky sa predsa chceme cítiť krásne a sebavedomo.

Zmena je život

Nič netrvá večne, nároky zákazníka a požiadavky trhu sa neustále menia, výnimkou nemôže byť ani tento segment. A už vôbec nie, ak zaujímate popredné miesto na trhu. To si už vyžaduje nie len atraktívnu ponuku modelov, ale aj inovácie v marketingu. Nie tak dávno preto dostalo pôvodné logo Lormar nový modernejší vzhľad.

(pre detailnejšie zobrazenie kliknite na obrázok)

Povinná jazda

Zrejme k najznámejším modelom značky Lormar patria modely s dvojnásobným push-up efektom modelovej rady Double. Tu nemôžeme nespomenúť základnú klasiku Lormar Double a jej čipkovanú verziu Lormar Double Pizzo. V ponuke korzetových podprseniek modelovú radu Double reprezentuje Lormar Double Extra a jej čipkovaná alternatíva Lormar Double Extra Pizzo, ak potrebujete silikónový chrbát máme pre vás ďalšiu korzetovú podprsenku Lormar Double Gloss. Všetky spomínané modely prirodzene nájdete na našom e-shope iBielizen.sk

(pre detailnejšie zobrazenie kliknite na obrázok)

Nekonečne multifunkčná

Výstrih do spoločenských šiat môže narobiť veľa problémov pri voľbe vhodnej podprsenky. Lormar má pre vás riešenie! Azda tu najmultifunkčnejšiu podprsenku na trhu Lormar Joker 18, ktorá kombináciou ramienok a obvodových pásov, ktoré sú súčasťou balenia, umožňuje 18 možnosti nosenia. Flexibilnosť jej použitia si poradí takmer s každým výstrihom.

(pre detailnejšie zobrazenie kliknite na obrázok)

Vyberie si každá z vás

Popredná talianska značka Lormar má v ponuke širokú škálu modelov a veľkosti pre každú z vás. Okrem už spomínaných, si môžete vybrať podprsenky s push-up efektom, vystužené aj nevystužené, bez kostíc, alebo braletky.

Určite teda neprehliadnite mäkučkú push-up podprsenku Lormar Saten Soft up, korzetovú Lormar Naturale Fascia, alebo krásnu čipkovanú Lormar Frizzante Push up.

Ak hľadáte vystuženú podprsenku opäť musíme začať pri osvedčených klasikách Lormar Mousse alebo Lormar Eli. Z ďalších modelových rád nepochybne oceníte exkluzívny vzhľad podprsenky Lormar Frizzante Plunge, alebo model z bio bavlnou Lormar Extra Organic Cotton Plunge.

V ponuke značky Lormar nájdete nevystužené podprsenky Lormar Mousse Sfoderato alebo neviditeľnú Lormar ExtraOrdinary Invisible.

Bezkosticové podprsenky reprezentuje obľúbená Lormar Desiderio a jej čipkovaná alternatíva Lormar Desiderio Pizzo. Možno vás zaujme korzetová Lormar Free Plus, alebo Lormar Extra Organic Cotton Vela s vysokým podielom bio bavlny.

Atraktívne braletky nemôžu v ponuke zn. Lormar chýbať. Lormar Gem s push-up efektom, alebo Lormar My Double Gem s dvojnásobným push-up nájdete na iBielizen.sk

(pre detailnejšie zobrazenie kliknite na obrázok)

Nohavičky

Neodmysliteľnou a prirodzenou súčasťou ponuky značky Lormar sú atraktívne dámske nohavičky. V ponuke nájdete modely klasického strihu, brazilky, šortky a panty, tangá a string nohavičky, ale aj modely s vyšším pásom a sťahujúce.

Opäť nemôžeme nezačať obľúbenou klasikou ako sú Lormar Mousse, brazílky Lormar Carrie, tangá Lormar Class, nenápadne sťahujúce Lormar Spuma, nádherne čipkované Lormar Frizzante Brasiliana, alebo čipkované šortky Lormar De Luxe.

(pre detailnejšie zobrazenie kliknite na obrázok)

Body

Ak máte v obľube dámske body, modely zn. Lormar s tvarovanými vystuženými košíkmi Lormar Mousse v hladkom prevedení, alebo čipkované body Lormar Bralette Gem s push-up košíkmi zaradíte k obľúbeným kúskom vášho bielizníka.

(pre detailnejšie zobrazenie kliknite na obrázok)

 

Ach, tá zmyselnosť

Asi sa zhodneme na tom, že ak niečo nechýba limitovaným dámskym setom od Lormar, je to zmyselnosť. Najatraktívnejšie modely v najštýlovejších zmyselných prevedeniach chce každá z nás! Našu ponuku modelov limitovaných módnych kolekcii od Lormar nie je možné po vypredaní dopĺňať. My by sme teda radšej neváhali a pozreli si ju hneď teraz na iBielizen.sk

(pre detailnejšie zobrazenie kliknite na obrázok)

 

Zažiarte v plavkách

Dámy strhnite na seba pozornosť a vstúpte do exkluzívneho klubu majiteliek plaviek Lormar. Nádherné modely s Double push-up a push-up podprsenkami, alebo nevystuženými trojuholníkovými košíkmi sú v našej ponuke kombinované s klasickými slipovými alebo brazilskými nohavičkami, s uväzovaním na boku alebo bez neho. To najlepšie z ponuky plaviek Lormar nájdete na iBielizen.sk

(pre detailnejšie zobrazenie kliknite na obrázok)

Máme toho viac

Priblížiť vám komplexnú ponuku atraktívnych modelov zn. Lormar nie je v možnostiach niekoľkých odsekov nášho blogu. Nebolo by to ani účelne ani atraktívne z pohľadu čitateľa. Ich komplexná prezentácia si vyžaduje rozsah celého e-shopu. Pozrite si preto ponuku spodnej bielizne a plaviek zn. Lormar na iBielizen.sk

 

Ďakujeme za návštevu nášho e-shopu

Váš tím iBielizen.sk

Ako vybrať správnu veľkosť podprsenky

004-01_pic

Aká je vaša veľkosť podprsenky? Poznáte odpoveď? Zrejme áno, a asi ste aj presvedčená o jej správnosti. Štatistiky však nepustia! Je vysoko pravdepodobné, že sa predsa len mýlite.

Ak počas nosenia podprsenky pociťujete nepríjemné sťahovanie, prepadávanie, alebo neprirodzenú polohu pŕs, veľkosť vašej podprsenky nie je správna. Nesprávna veľkosť podprsenky môže byť tiež dôvodom bolesti ramien alebo chrbta.

Radšej si to overím

Určenie správnej veľkosti podprsenky nie je žiadna atómová veda, zvládnete to! Stačí sa pridržiavať nášho postupu, dodržať presnosť merania, a je to.

Správne zvolená veľkosť podprsenky vám poskytne pohodlie počas celého dňa, vašim prsiam potrebnú oporu a vášmu sebavedomiu potrebný level, zlepší váš celkový komfort, budete vyzerať rovnako skvelo ako sa v nej  budete cítiť.

Vždy som takú nosila

To čo platilo v minulosti dnes už nemusí. Veľkosť vašej podprsenky sa zmení niekoľko krát počas vášho života. Nastáva totiž prirodzene pri zmene vašej hmotnosti, vplyvom hormonálnych zmien, tehotenstvom, ako aj vekom. Väčšine žien sa zmení veľkosť podprsenky 6 krát za život.

Pripravte si meracie pásmo

Pre určenie veľkosti podprsenky potrebujeme poznať veľkosť obvodu pod prsami, obvodu cez prsia a rozdiel medzi nimi:

  • Obvod pod prsami - odmeriame pomocou ohybného, ale pevného meracieho pásma, ideálne krajčírskym metrom. Stojte vzpriamene a s tuhšie utiahnutým meracím pásmom odmerajte obvod hrudníka v mieste, kde sa prsníky spájajú s hrudníkom.

004-02_pic

  • Obvod cez prsia - odmeriame rovnako vo vzpriamenom postoji, ale len zľahka utiahnutým meracím pásmom a to v mieste najväčšieho objemu prsníkov.

004-03_pic

Následne veľkosť obvodu podprsenky určíme na základe nameranej hodnoty obvodu pod prsami, kedy si zvolíme veľkosť obvodu podprsenky, ktorá je najbližšia nameranej hodnote.

Na určenie veľkosti košíkov môžeme použiť univerzálny postup, kedy si vypočítame rozdiel medzi nameraným obvodom cez prsia a obvodom pod prsami. Veľkosť košíkov „A“ zodpovedá rozdielu obvodov 10 cm. Každé 2 cm navyše pridajte na veľkosti košíkov jednu veľkosť navyše.

Uvedený univerzálny postup pre určenie veľkosti podprsenky používajte predovšetkým pre jej orientačné určenie. Pri výbere veľkosti konkrétnej podprsenky sa vždy riaďte príslušnou veľkostnou tabuľkou, ktorú na našom e-shope iBielizen.sk vždy nájdete pri každom produkte. Výsledná veľkosť podprsenky na základe nameraných obvodov sa totiž môže líšiť v závislosti od výrobcu, niekedy aj typu podprsenky.

Presnejšie výsledky

Ak vám pri meraní niekto pomôže, vzpriamený postoj bude skutočne vzpriamený a meranie presnejšie. Pri meraní obvodu, predovšetkým cez prsia, si môžete pomôcť tenkou nevystuženou nesťahujúcou podprsenkou.

Takto to má byť

Pri skúšaní podprsenky sa uistite, že obvodový pás sedí tesne a nepohybuje sa nahor alebo nadol. Prsia musia byť umiestnené v strede a bez deformácií. Stredný diel obvodového pásu medzi košíkmi musí priliehať k telu. Kostice rovnako a zároveň obopínať celý objem prsníkov. Tie nesmú z košíkov samovoľne vypadávať, alebo sa cez ich okraje vytláčať von. Ramienka by mali byť nastavené tak, aby boli pevne utiahnuté, ale nie až príliš, kedy by dochádzalo k nepríjemnému otláčaniu ramien. Podprsenka má byť prispôsobená na mieru tak, aby bola pohodlná počas celého dňa.

Nie je to úplne ono

To ako vám podprsenka sedí závisí tiež od tvaru a plnosti prsníkov, typu a strihu podprsenky, ale aj nameraných obvodov, ktoré môžu byť na rozmedzí dvoch veľkostí podprsenky. Ak to teda nie je ono, skúste podprsenku s menším obvodom o jedno číslo a košíkmi väčšími o jedno číslo, prípadne naopak.

Nebuďte prekvapená, ak budete potrebovať rôzne veľkosti pre rôzne značky alebo typy podprseniek.

Chcem viac

Určenie správnej veľkosti je základným predpokladom pri výbere podprsenky, ale len to nestačí! Podprsenka musí poskytovať prsiam dostatočnú oporu a pohodlie, bez obmedzení alebo iných ťažkosti. Je preto nemenej dôležité vybrať si ten správny typ podprsenky k vášmu štýlu oblečenia alebo vykonávanej aktivite.

Idem nakupovať

Ak ste postupovala správne svoju veľkosť podprsenky, už poznáte. Teší nás, že sme prispeli k tomu, aby ste sa cítila sebavedomo a pohodlne počas celého dňa.

Ak vám tento blog nič nedal, SKVELÉ! Patríte k ženám, ktoré si svoju podprsenku vedeli vybrať správne aj doteraz. Ak bol však pre vás poučný, tak odteraz už k ním patríte tiež :)

Vyskúšajte si svoju správnu veľkosť hneď teraz a vyberte si z našej atraktívnej ponuky podprseniek na iBielizen.sk

  

Ďakujeme za návštevu nášho e-shopu

Váš tím iBielizen.sk

Tu podprsenku musím mať!

003-01_pic

Dámy, pravdepodobne ste sa s tým už niekedy stretli, na našom e-shope iBielizen.sk si nájdete krásnu podprsenku, to „pravé orechové“, no vyrobená pre vás. „Tú podprdu musím mať!“ - vás napadlo.

Nadšená si vyberiete farebné prevedenie, vyberáte veľkosť ...... a ...... máte problém, košíky potrebujete väčšie, v ponuke však nie sú. Tak trochu sklamaná, tak trochu z nutnosti si vyberiete inú, tiež krásnu veď je od nás :) , ale nie je to ono, chcela ste tú ......, no veď viete „orechovú“.

Takto to však končiť nemusí! Stačí malý šikovný trik a podprsenka môže byť vaša.

Poďme na to

Je to vlastne úplne prosté. Rovnaká veľkosť košíkov má so zväčšujúcim sa obvodom väčší objem. Ak ako príklad použijeme košíky veľkosti B, pri obvode 80 sú väčšie ako pri obvode 75, čo je vlastne prirodzené a platí bez rozdielu pri všetkých výrobcoch.

Uvedenú konštrukčnú vlastnosť podprseniek, kedy so zväčšujúcim sa obvodom sú väčšie aj košíky, viete využiť ak potrebujete košíky väčšie.

Potrebujem košíky C v ponuke sú len B

Väčšiu veľkosť košíkov, nedostupnú pri podprsenke ktorá sa vám páči, je možné nahradiť jednoduchým trikom. Vyberte si košíky, ktoré sú o jednu veľkosť menšie, ale zároveň si vyberte obvod, ktorý je o jednu veľkosť väčší. Ak potrebujete podprsenku veľkosti 75 C, ale tá veľkosť nie je dostupná, uberiete na veľkosti košíkov, pridáte na veľkosti obvodu a vyberiete si veľkosť 80 B.

Rovnako postupujete aj pri iných veľkostiach košíkov, dôležité je dodržanie pravidlá - košíky o jednu veľkosť dole, obvod o jednu veľkosť hore.

Mám tak trochu pochybnosti

Asi vás dámy napadlo, no dobre, košíky väčšie mám, ale aj obvod je väčší! Je to tak, ale ...... košíky sú síce väčšie, nie však až úplné C. Potrebujú preto ešte niečo navyše, aby vám podprsenka padla. Je to práve väčší obvod, pričom jeho veľkosť je zároveň nastaviteľná na 3-4 pozície. Tak trochu pomôže aj to, pre náš účel to však nie je primárne, že košíky podprsenky sa dnes robia z elastickejších tkaním ako v minulosti, čo zvyšuje ich schopnosť prispôsobiť sa.

Dokonca to môže byť ešte lepšie

Zámená veľkosti košíkov a obvodu podprsenky skvelo funguje predovšetkým pri značkách Lormar, Leilieve alebo Sielei, ktoré nájdete v našej ponuke na iBielizen.sk.

Možno tiež zistíte, že takto zvolená veľkosť vám padne ešte o niečo lepšie, ako tá ktorú ste nosila doteraz. Čo je vcelku vysoko pravdepodobné, nesprávnu veľkosť podprsenky totiž nosí väčšina žien. Veď sa dámy poznáme :) Každá z nás si radšej vyberie väčšie košíky a menší obvod, ako naopak. Sme predsa štíhle a máme prsia!

Už len jeden krok a máte ju doma

003-02_pic

Stále váhate? Na to ale nie je žiaden dôvod. V praxi to za vás overili naše spokojné zákazníčky. Overte si to tiež, samahneď teraz. Nič za to nedáte, veď zakúpený tovar môžete predsa vymeniť alebo vrátiť.

 

Ďakujeme za návštevu nášho e-shopu

Váš tím iBielizen.sk

Valentín patrí zaľúbeným

002-01_pic

Sviatok sv. Valentína - všeobecne známi ako Deň zaľúbených, každoročne pripadá na 14. februára. Zaľúbenci si vo sviatok náklonnosti a lásky tradične dávajú milé menšie aj väčšie darčeky, šperky, kvety, cukrovinky a rôzne drobnosti zväčša s motívom alebo v tvare srdiečka, ktoré symbolizuje ich lásku. Obľúbené sú aj rôzne pozdravy a vyznania lásky tzv. Valentínky.

Odkiaľ sa tu vzal?

Pátranie po zvykoch a tradíciách s globálnym presahom nikdy nie je nuda, každý si chce uchmatnúť to svoje, preto jedná verzia nikdy nestačí :)

Dvaja Angličania Alban Butler a Francis Douce, ktorí sa v 18 storočí venovali výskumu kresťanských svätcov tvrdia, že pre zistenie identity vzniku sviatku Svätého Valentína nie je dostatok podkladov. Deň svätého Valentína je podľa nich pravdepodobne odvodený od pohanského sviatku Lupercalia, ktorý sa slávil v starovekom Ríme.

Podľa zrejme najznámejšej legendy Deň svätého Valentína máme vďaka kňazovi Valentínovi, ktorý napriek zákazu Claudiusa II. - vládcu vtedajšieho Ríma, tajne oddával mladé zamilované páry. Rímsky panovník svojho času zakázal svojim vojakom, ženiť sa, nemohli sa dokonca ani zasnúbiť. Obával sa, že ženatý alebo zasnúbený vojak by uprednostnil svoju lásku pred vojnovým ťažením. Kňaz Valentín bol za svoj vzdor zatknutý a neskôr, práve14. februára popravený.

Alban Butler a Francis Douce si myslia, že sviatok Lupercalia následne splynul s oslavami mučeníctva Svätého Valentína do romantického sviatku pre zaľúbené páry.

Alebo sa vzal úplne inde?

Súčasní akademici venujúci sa tejto téme však s týmto vysvetlením nesúhlasia. Proti sú hneď viacerí, profesor Jack B. Oruch z Kansanskej univerzity, Henry Ansgar Kelly z Kalifornskej univerzity, alebo docent Michael Matthew Kaylor z Masarykovej univerzity. Uvádzajú, že veľa „pôvodných“ legiend o Svätom Valentínovi vzniklo v 14. storočí v Anglicku až potom, čo Geoffrey Chaucer začal spájať 14. február s romantikou a láskou.

Láska potrebuje lásku

Tvojej láske je vlastne pôvod Valentína ukradnutý, prejav tvojej náklonnosti už nie! Nezabudni preto na milý darček, kvety, alebo Valentínku. Láska musí byť živená pozornosťou a vyznaniami, bez ktorých sa vášeň a zdravá posadnutosť zmení len na istú formu vzájomnej akceptácie, len tak zo zvyku.

Zmyselnosť je korením lásky

Náklonnosť svojej láske môžeš s iBielizen.sk posunúť o level vyššie so zmyselnými dámskymi setmi od Lormar, LeilieveGatta, alebo Eldar. Štýlová spodná bielizeň, predovšetkým v zmyselnom prevedení alebo so srdiečkovým a iným valentínskym motívom, patrí k obľúbeným pozornostiam zaľúbených párov v tento deň.

A čo je na nich naj...? On môže darovať zmyselný kúsok jej. Rovnako aj ona si ho môže kúpiť pre neho.

Pozor, sú limitované

Cesta k zmyselnému romantickému Valentínovi sa začína na iBielizen.sk, kde nájdeš aj tieto exkluzívne kúsky limitovaných kolekcií dámskej spodnej bielizne

(pre detailnejšie zobrazenie kliknite na obrázok)

Limitované kolekcie spodnej bielizne sú dostupné len do vypredania našich skladových zásob. Ich ďalšie naskladnenie nie je možné. Nedovoľte preto, aby práve ten váš kúsok niekto kúpil pred vami! Ich aktuálnu dostupnosť si radšej preverte hneď teraz. A nezabudnite sa tiež pozrieť na pančuchy s otvoreným klinom a body-pančuchy od zn. Gatta.

Len pre zaľúbených

Želáme vám krásneho Valentína, zaľúbený romantický večer, vzájomnú náklonnosť a vášeň počas celého roka, lásku vašej lásky a vašej láske lásku opätovanú. A aby tento Valentín bol aspoň tak krásny a nezabudnuteľný, ako bol ten posledný.

 

Tak do zamilovania :)

Váš tím iBielizen.sk

Zriadili sme pre vás blog!

001-01_pic2

Taaaaaak ..... a odteraz je tu náš „bielizňový“ blog! Pre vás! Všetkých fanúšikov kvality, štýlu a funkčnosti, dámy, pánov, tínedžerky, tínedžerov!

Sme tu pre vás

Chcete byť vždy IN? Vedieť si správne vybrať? Spoznať zaujímavosti, naše tipy a triky?

Poďme teda na to! Na tomto mieste vás budeme niekedy pravidelne inokedy nie, ale vždy so zanietením, zasvecovať do „tajomstiev a nástrah“ sveta spodnej a domácej bielizne, súvisiacich doplnkov, našich tipov, trikov a nápadov.

Chcem kvalitu

Nikdy nezabúdajte, že pri výbere spodnej bielizne je vždy dôležité vsadiť na kvalitu a funkčnosť. Použité materiály a farbivá, tiež kovové a plastové prvky zapínania a dekoratívnych prvkov prichádzajú do priameho kontaktu s citlivými časťami vášho tela. Nekvalitné alternatívy od NO NAME výrobcov vám môžu spôsobiť nepríjemné alergické reakcie, ale aj drobné poranenia. V niektorých prípadoch prekračujú násobne bezpečné limity európskych noriem, čo do obsahu nebezpečných karcinogénnych látok!

Dodáme vám potrebnú oporu

Dámy nezabúdajte, že v ženskom poprsí sa nenachádza žiaden sval. Je preto závisle na vonkajšom zdroji podpory, ktorý vám poskytne len kvalitná podprsenka. Väčšina lacných podprseniek na trhu sú len pokrývky poprsia, ktoré mu neposkytnú potrebnú oporu. 90% podpory poskytujú vaším prsiam košíky podprsenky spolu s obvodovým pásom, ramienka podprsenky sa na nej podieľajú len 10-mi percentami.

To najlepšie pre dámy

Urobte si radosť a doprajte si kvalitu a štýl! Pretože LEN V KVALITNE SPODNEJ BIELIZNI SA ŽENA CÍTI AKO ŽENA.

Zvučné názvy kvalitných značiek v našej ponuke, ako sú Lormar, Lielieve, Eldar, FormEasy, Gatta, Annes, JolieFolie, Pierre Cardin, VOVA, Key, Wola, ako aj mnoho ďalších, sú zárukou vašej spokojnosti, dokonalej funkčnosti a kvalitného spracovania, módnej aktuálnosti a tých najlepších prepracovaných strihov.

To najlepšie pre pánov

Páni zaiste ocenia kvalitu značiek Hotberg, M-max, Key, Wola, Pierre Cardin a ďalších v našej ponuke. Majte na mysli, že nie je pyžamo ako pyžamo, boxerky ako boxerky, ponožky ako ponožky ... Presvedčte sa sami! Vyskúšajte kvalitu a skvelé ceny na iBielizen.sk

Hľadám akcie a zľavy

Dámy a páni neprehliadnite tiež naše atraktívne zľavy, sezónne až do výšky 90%. Jedná sa o štýlové bezchybné kúsky vždy v 100%-nej kvalite, ktorých akciová cena je z dôvodu promo-akcie alebo dopredaja posledných kusov daného modelu.

Už končíme :)

Ak ste sa dočítali až k týmto riadkom, úvod nášho blogu sme spolu úspešne zvládli. Nabudúce pre vás pripravíme ďalšie zaujímavé a svojou dĺžkou neúnavné čítanie. Dovtedy sa môžete porozhliadať po našom e-shope iBielizen.sk a urobiť radosť sebe a svojim polovičkám, prípadne aj ratolestiam :)

Predávame bielizeň

Tak snáď už len „pikoška“ na záver. Na Slovensku predávame SPODNÚ BIELIZEŇ, nie častokrát nesprávne zaužívaný čechizmus SPODNÉ PRÁDLO!

 

Ďakujeme za návštevu nášho e-shopu

Váš tím iBielizen.sk