Biele podprsenky - vystužené

lmunderwear-category2-white-padded-bra

Dámske biele vystužené podprsenky majú tenko vystužené košíky bez push-up efektu spojené širším stredným dielom a širším obvodovým pásom. Takáto konštrukcia vystuženej podprsenky dáva dostatočnú podporu aj väčším a ťažším prsníkom a vytvaruje im dokonalý oblý tvar. Vystužené podprsenky v bielom prevedení a rôznych strihov sú určené na každodenné nosenie, ale aj k módnym outfitom. Biela farba, ako jedna zo základných farieb spodnej bielizne, má široké možnosti využitia.

Zlé jazyky hovoria, že farba spodnej bielizne určuje charakter dám, ktoré ju nosia (: Biela farba vystuženej podprsenky reprezentuje sebavedomie. Žena, ktorá obľubuje bielu si je vedomá, že spodná bielizeň nie je jediná vec, ktorá ju robí príťažlivou. Je pokojná a rozvážna, má rada pohodlie a nehu. Vždy plní svoje sľuby a nikdy nehovorí lži. Ženy však často krát nosia bielu farbu podprsenky len preto, aby zvýraznila ich prirodzenú krásu.

good-idea

Ak si vyberáte vystuženú podprsenku pod vrchné oblečenie bielej farby, biela vystužená podprsenka sa zdá byť najlepším riešením, ale nie vždy je to tak. Záleží predovšetkým na priehľadnosti samotného oblečenia, ale aj na farbe ďalšej spodnej alebo sťahujúcej bielizne pod ním. Ak ju teda potrebujete pod polopriehľadné biele šaty, biela farba vystuženej podprsenky pod nimi zvýrazní bielu farbu šiat na prsiach v porovnaní so zvyškom šiat, kde jemne presvitá farba vašej pokožky. To spôsobí rozpoznateľný rozdiel v odtieni bielej farby šiat na prsiach a zvyšku šiat. Vtedy by ste mala zvážiť vystuženú podprsenku v telovej farbe, ktorej odtieň sa čo najviac približuje odtieňu vašej pokožky. Vystužená telová podprsenka bude v takomto prípade pod bielymi šatami určite menej nápadná.

35 položiek celkom
lmunderwear leilieve 3946
€32,99 –45 %
Dámska podprsenka - Leilieve 3946
Momentálne nedostupné
€17,99
Kód: 6720/BIE
lmunderwear leilieve 7840
€29,39 –11 %
+ ďalšie
Kód: 4874/BIE5
lmunderwear selene almudena
€24,25 –17 %
€19,89
Kód: 3749/BIE
Hore
Ďalšie produkty
/* články z blogu na titulnej strane*/