Biele podprsenky - športové a formujúce

lmunderwear-category2-white-shapewear-bra

Dámske biele športové a formujúce podprsenky sú biele podprsenky používané na aeróbne aktivity, alebo na formovanie vašich pŕs. Športové alebo formujúce podprsenky v bielej farbe sa používajú ako spodná bielizeň do outfitov svetlejších farieb - biele športové podprsenky do športových úborov, biele formujúce podprsenky majú univerzálne použitie pod akékoľvek vhodné oblečenie.

Zlé jazyky hovoria, že farba spodnej bielizne určuje charakter jej majiteľky (: Biela farba športovej alebo zoštíhľujúcej podprsenky reprezentuje sebavedomie. Dáma v nej si je vedomá, že spodné prádlo nie je jediná vec, ktorá ju robí príťažlivou. Je pokojná a rozvážna, má rada pohodlie a nehu. Vždy plní svoje sľuby a nikdy nehovorí lži. Ženy však často krát nosia bielu farbu sťahujúcej športovej podprsenky len preto, aby zvýraznila ich prirodzenú krásu.

good-idea

Ak potrebujete športovú alebo formujúcu podprsenku pod vrchné oblečenie bielej farby, biela športová, formujúca podprsenka nemusí byť vždy tým najvhodnejším riešením. To závisí predovšetkým od priehľadnosti materiálu, z ktorého je oblečenie zhotovené, prípadne na farbe ďalšej spodnej alebo sťahujúcej bielizne pod nim. Ak teda napríklad hovoríme o polopriehľadnom vrchnom oblečení, biela farba formujúcej a športovej podprsenky pod nim zvýrazní bielu farbu oblečenia v oblasti pŕs oproti jeho zvyšku, kde jemne presvitá farba vašej pokožky, čím vznikne rozdiel v odtieni bielej na prsiach a zvyšku oblečenia. V takomto prípade je na mieste zvážiť športovú alebo formujúcu podprsenku v telovej farbe, ktorej odtieň čo najviac zodpovedá odtieňu vašej pokožky. Telová formujúca, športová podprsenka bude v takomto prípade pod bielym oblečením menej nápadná.

4 položiek celkom
/* články z blogu na titulnej strane*/