Biele podprsenky - korzetové

lmunderwear-category2-corset-white-bra

Dámske biele korzetové podprsenky sú predovšetkým určené do korzetových šiat alebo topov, ako aj do svadobných šiat, často sa však tiež používajú aj na bežné nosenie. Biele korzetové podprsenky len výnimočne nemajú odopínateľné dĺžkovo nastaviteľné ramienka. Biela farba je základnou farbou každej dámskej podprsenky. Pôsobí vždy krásne, ale potrebuje dôkladnú údržbu.

Zlé jazyky hovoria, že farba spodnej bielizne určuje charakter jej nositeľky (: Biela farba korzetovej podprsenky reprezentuje sebavedomie. Dáma v nej si je vedomá, že spodná bielizeň nie je jediná vec, ktorá ju robí príťažlivou. Je pokojná a rozvážna, má rada pohodlie a nehu. Vždy plní svoje sľuby a nikdy nehovorí lži. Ženy však často krát nosia bielu farbu korzetovej podprsenky len preto, aby zvýraznila ich prirodzenú krásu.

good-idea

Ak potrebujete korzetovú podprsenku pod šaty a topy bielej farby, biela korzetová podprsenka nemusí byť vždy tým najlepším riešením. Veľa záleží od priehľadnosti samotných šiat alebo topu, prípadne na farbe ďalšej spodnej alebo sťahujúcej bielizne pod nimi. Ak teda napríklad hovoríme o polopriehľadných šatách, biela farba korzetovej podprsenky pod nimi zvýrazní bielu farbu šiat v oblasti pŕs oproti zvyšku šiat, kde jemne presvitá farba vašej pokožky, čím vznikne rozdiel v odtieni bielej na prsiach a zvyšku šiat. V takomto prípade by ste mala zvážiť korzetovú podprsenku v telovej farbe, ktorej odtieň čo najviac zodpovedá odtieňu vašej pokožky. Telová korzetová podprsenka bude v takomto prípade pod bielymi šatami menej nápadná.

18 položiek celkom
/* články z blogu na titulnej strane*/