Biele podprsenky - dvojnásobný push-up

lmunderwear-category2-white-double-push-up-bra

Dámske biele podprsenky s dvojnásobným push-up efektom zväčšia objem vášho poprsia o dve čísla. Jedná sa o štandardné podprsenky v bielej farbe so super push-up efektom, najčastejšie klasického alebo korzetového strihu. Biele prevedenie double podprseniek je univerzálne použiteľné, veľmi rozšírené a obľúbené. Biela farba je základnou farbou akéhokoľvek druhu spodnej bielizne.

Zlé jazyky hovoria, že farba spodnej bielizne určuje charakter dámy, ktorá ju nosí (: Biela farba podprsenky s dvojnásobným push-up reprezentuje sebavedomie. Dáma v nej si je vedomá, že spodná bielizeň nie je jediná vec, ktorá ju robí príťažlivou. Je pokojná a rozvážna, má rada pohodlie a nehu. Vždy plní svoje sľuby a nikdy nehovorí lži. Ženy však často krát nosia bielu farbu podprsenky len preto, aby zvýraznila ich prirodzenú krásu.

good-idea

Ak potrebujete podprsenku s dvojnásobným push-up efektom pod oblečenie bielej farby, biela double podprsenka nemusí byť vždy ideálnym riešením. Často krát záleží od priehľadnosti samotného oblečenia, ale aj na farbe ďalšej spodnej alebo sťahujúcej bielizne pod ním. Ak teda napríklad hovoríme o polopriehľadných bielych šatách, biela farba super push-up podprsenky pod nimi zvýrazní bielu farbu šiat v oblasti pŕs oproti zvyšku šiat, kde jemne presvitá farba vašej pokožky. To spôsobí rozdiel v odtieni bielej farby šiat na prsiach a zvyšku šiat. V takomto prípade by ste mala zvážiť podprsenku s dvojnásobným push-up v telovej farbe, ktorej odtieň čo najviac zodpovedá odtieňu vašej pokožky. Double telová podprsenka bude v takomto prípade pod bielymi šatami menej nápadná.

/* články z blogu na titulnej strane*/