Biele (bianco) podprsenky - športové a formujúce

lmunderwear-category2-white-shapewear-bra

Dámske biele (bianco) športové a formujúce podprsenky sú funkčné podprsenky určené na najrôznejšie pohybové aktivity, alebo na formovanie poprsia. Športové alebo formujúce podprsenky v bielom (bianco) prevedení sú prirodzene predurčené ako funkčná spodná bielizeň do outfitov svetlejších farieb. Potrebujete bielu (bianco) športovú podprsenku, alebo bielu (bianco) formujúcu podprsenku? Kúpte si ich hneď teraz na iBielizen.sk

Zlé jazyky hovoria, že charakter žien určuje farba spodnej bielizne (: Ak je teda vaša športová alebo formujúca podprsenka v bielej farbe reprezentuje vaše sebavedomie. Dáma v bielej spodnej bielizni si je vedomá, že spodné prádlo nie je ani zďaleka jediná vec, ktorá ju robí príťažlivou. Má rada pohodlie a nehu, je pokojná a rozvážna, vždy plní svoje sľuby a nikdy nehovorí lož. Dámy však tiež často krát nosia bielu farbu sťahujúcej športovej podprsenky len preto, aby zvýraznila svoju prirodzenú krásu.

good-idea

Práve uvažujete nad kúpou bielej (bianco) športovej, formujúcej podprsenky do vášho bieleho outfitu? Nie vždy to musí byť to najvhodnejšie riešenie. Ak je váš outfit polopriehľadný, biela (bianco) farba formujúcej a športovej podprsenky pod nim zvýrazní sýtosť bielej farby oblečenia v oblasti pŕs oproti jeho zvyšku, kde zas jemne presvitá farba vašej pokožky. To spôsobí rozdiel v odtieni bielej na prsiach a zvyšku oblečenia. Teda vaša športová formujúca podprsenka bude viac viditeľná ako keby ste použili telovú farbu.

1 položiek celkom
/* články z blogu na titulnej strane*/