Dámske podprsenky - biele

lmunderwear-category2-white-bras

Dámske biele podprsenky všetkých strihov, druhov košíkov a veľkostí. Biele prevedenie podprseniek patrí k tým najrozšírenejším a najuniverzálnejším farbám dámskych podprseniek. Biela farba, spolu s čiernou a telovou, tvoria základnú farebnú škálu v ponuke dámskych podprseniek. V každom dámskom bielizníku sa nájde minimálne jedna biela podprsenka. Biela je krásna, žiadaná, prezentuje čistotu a štýl. Urobte si radosť a vyberte si ďalšiu podprsenku v bielej farbe na iBielizen.sk do svojho bielizníka.

Zlé jazyky hovoria, že farba spodnej bielizne určuje váš charakter milé dámy (: Ktorá z vás nosí biele podprsenky svedčí to o vašom sebavedomí. Dáma v bielej si je zároveň vedomá, že spodná bielizeň nie je jediná vec, ktorá ju robí príťažlivou. Je pokojná a rozvážna, má rada pohodlie a nehu. Vždy plní svoje sľuby a nikdy nehovorí lži. Ženy však často krát nosia bielu farbu podprsenky len preto, aby zvýraznila ich prirodzenú krásu.

good-idea

Ak potrebujete podprsenku do outfitu bielej farby, biela podprsenka paradoxne nemusí byť vždy najlepším riešením. Vždy je potrebné prihliadať na priehľadnosť samotného oblečenia, ale tiež na farbu ostatnej spodnej alebo sťahujúcej bielizne pod ním. Ak teda napríklad hovoríme o polopriehľadnom outfite, presvitajúca biela farba podprsenky pod ním zvýrazní bielu farbu šiat v oblasti pŕs v porovnaní so zvyškom šiat, kde zase jemne presvitá farba vašej pokožky. To spôsobí rozdiel v sýtosti bielej farby šiat na prsiach a ich zvyšku, čo nie je vždy žiadúce. V podobných prípadoch by ste mala zvážiť podprsenku v telovej farbe, ktorej odtieň čo najviac zodpovedá aktuálnemu odtieňu vašej pokožky. Telová podprsenka bude v takomto prípade pod bielymi šatami menej nápadná.

89 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty
/* články z blogu na titulnej strane*/