Dámske podprsenky - biele (bianco)

lmunderwear-category2-white-bras

Dámske biele (bianco) podprsenky, ako najrozšírenejšie základné farebné prevedenie podprseniek, sú dostupné vo všetkých strihoch, so všetkými druhmi košíkov a vo všetkých veľkostiach. Biele (bianco) prevedenie podprseniek patrí preto k štandardnej výbave dámskeho bielizníka. Biela (bianco) farba je možno „obyčajné“ farebné prevedenie, ale vždy krásne a štýlové, a preto aj tak veľmi žiadané. Svoju ďalšie podprsenku v bielom (bianco) prevedení si môžete hneď objednať na iBielizen.sk

Zlé jazyky hovoria, že farba spodnej bielizne určuje charakter žien (: Nosenie bielych (bianco) podprseniek hovorí o vašom sebavedomí. Ženy v bielej (bianco) spodnej bielizni sú si vedomá, že to nie je jediná vec, ktorá ich robí príťažlivými. Charakterizuje ich pokoj a rozvaha, majú rady pohodlie a tiež nehu. Plnia svoje sľuby a nehovoria lži. Dámy však tiež často krát nosia bielu (bianco) farbu podprsenky aj preto, lebo zvýrazni ich prirodzenú krásu.

good-idea

Biela (bianco) podprsenka nemusí byť vždy najlepším riešením do bieleho outfitu. Ak je napríklad váš biely outfit polopriehľadný, presvitajúca biela (bianco) farba podprsenky pod ním zvýrazní bielu farbu outfitu na prsiach v porovnaní s jeho zvyškom, kde bude jemne presvitať telová farba vašej pokožky. Takto vznikne rozdiel v sýtosti bielej farby vášho outfitu na prsiach a jeho zvyšku, čo nie je vždy žiadúce. Podprsenka v telovej farbe, bude v takomto prípade pod bielymi šatami menej nápadná.

1 položiek celkom
/* články z blogu na titulnej strane*/