Biele podprsenky - push-up

lmunderwear-category2-white-push-up-bra

Dámske biele podprsenky s push-up efektom pridajú na objeme vášho poprsia až jedno číslo. V praxi sa pri bielych podprsenkách stretnete s penovým alebo gelovým push-up v rôzných strihových prevedeniach - klasické, korzetové, multifunkčné podprsenky alebo braletky. V hladkom alebo čipkovanom prevedení. Biele push-up podprsenky majú univerzálne použitie predovšetkým do outfitov vo svetlých farbách.

Zlé jazyky hovoria, že farba spodnej bielizne určuje charakter žien, ktoré ju nosia (: Biela farba podprsenky s push-up efektom reprezentuje sebavedomie. Dáma, ktorá ju obľubuje si je vedomá, že spodná bielizeň nie je jediná vec, ktorá ju robí príťažlivou. Je pokojná a rozvážna, má rada pohodlie a nehu. Vždy plní svoje sľuby a nikdy nehovorí lži. Ženy však často krát nosia bielu farbu podprsenky len preto, aby zvýraznila ich prirodzenú krásu.

good-idea

Ak riešite podprsenku s push-up efektom pod oblečenie bielej farby, biela push-up podprsenka nemusí byť vždy riešením, ktoré hľadáte. Váš výber často krát určuje aj priehľadnosť samotného oblečenia, ale aj na farba ďalšej spodnej alebo sťahujúcej bielizne pod ním. Ak teda napríklad hovoríme o polopriehľadných bielych šatách, biela farba push-up podprsenky pod nimi zákonite zvýrazní bielu farbu šiat na prsiach oproti zvyšku šiat, kde jemne presvitá farba vašej pokožky. To spôsobí neželaný rozdiel v odtieni bielej farby šiat na prsiach a zvyšku šiat. Vtedy by ste mala zvážiť podprsenku s push-up v telovej farbe, ktorej odtieň je blízky odtieňu vašej pokožky. Push-up telová podprsenka bude v takomto prípade pod bielymi šatami menej nápadná.

29 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty
/* články z blogu na titulnej strane*/