Biele podprsenky - na dojčenie

lmunderwear-category2-white-maternity-bra

Dámske biele podprsenky na dojčenie používajú dojčiace mamičky počas laktačného obdobia. Možno si poviete, že riešiť farbu podprsenky na kojenie nemá príliš zmysel. A zväčša je to samozrejme tak. Aj mamička počas laktačného obdobia však potrebuje občas na chvíľu vypnúť a odskočiť si medzi ľudí. A neexistuje žiaden dôvod prečo by nemal byť štýlová a zladiť bielu farbu podprsenky na kojenie so svojim mamičkovským outfitom.

Zlé jazyky hovoria, že farba spodnej bielizne určuje charakter jej majiteľky (: Biela farba podprsenky na dojčenie reprezentuje sebavedomie. Mamička, ktorá ju nosí si je vedomá, že spodné prádlo nie je jediná vec, ktorá ju robí príťažlivou. Je pokojná a rozvážna, má rada pohodlie a nehu. Vždy plní svoje sľuby a nikdy nehovorí lži. Ženy však často krát nosia bielu farbu materskej podprsenky len preto, aby zvýraznila ich prirodzenú krásu.

good-idea

Ak potrebujete multifunkčnú podprsenku do veľkých výstrihov pod šaty a topy bielej farby, biela multifunkčná podprsenka nemusí byť vždy tým najvhodnejším riešením. Veľa záleží od priehľadnosti samotných šiat alebo topu, prípadne na farbe ďalšej spodnej alebo sťahujúcej bielizne pod nimi. Ak teda napríklad hovoríme o polopriehľadných šatách, biela farba multifunkčnej podprsenky pod nimi zvýrazní bielu farbu šiat v oblasti pŕs oproti zvyšku šiat, kde jemne presvitá farba vašej pokožky, čím vznikne rozdiel v odtieni bielej na prsiach a zvyšku šiat. V takomto prípade by ste mala zvážiť multifunkčnú podprsenku v telovej farbe, ktorej odtieň čo najviac zodpovedá odtieňu vašej pokožky. Telová multifunkčná podprsenka bude v takomto prípade pod bielymi šatami menej nápadná.

1 položiek celkom
/* články z blogu na titulnej strane*/