Biele podprsenky - multifunkčné

lmunderwear-category2-multifuctional-white-bra

Dámske biele multifunkčné podprsenky potrebujete vždy ak riešite spodnú bielizeň do šiat s veľkým výstrihom tak v dekolte ako aj na chrbte. Multifunkčná podprsenka v bielej farbe je vhodná predovšetkým do vrchného oblečenia taktiež v bielom prevedení. Biela farba patrí k najrozšírenejšej farbe spodnej bielizne a pri podprsenkách zvlášť, biele multifunkčne nevynímajúc.

Zlé jazyky hovoria, že farba spodnej bielizne určuje charakter jej nositeľky (: Biela farba multifunkčnej podprsenky reprezentuje sebavedomie. Dáma v nej si je vedomá, že spodné prádlo nie je jediná vec, ktorá ju robí príťažlivou. Je pokojná a rozvážna, má rada pohodlie a nehu. Vždy plní svoje sľuby a nikdy nehovorí lži. Ženy však často krát nosia bielu farbu multifunkčnej podprsenky len preto, aby zvýraznila ich prirodzenú krásu.

good-idea

Ak potrebujete multifunkčnú podprsenku do veľkých výstrihov pod šaty a topy bielej farby, biela multifunkčná podprsenka nemusí byť vždy tým najvhodnejším riešením. Veľa záleží od priehľadnosti samotných šiat alebo topu, prípadne na farbe ďalšej spodnej alebo sťahujúcej bielizne pod nimi. Ak teda napríklad hovoríme o polopriehľadných šatách, biela farba multifunkčnej podprsenky pod nimi zvýrazní bielu farbu šiat v oblasti pŕs oproti zvyšku šiat, kde jemne presvitá farba vašej pokožky, čím vznikne rozdiel v odtieni bielej na prsiach a zvyšku šiat. V takomto prípade by ste mala zvážiť multifunkčnú podprsenku v telovej farbe, ktorej odtieň čo najviac zodpovedá odtieňu vašej pokožky. Telová multifunkčná podprsenka bude v takomto prípade pod bielymi šatami menej nápadná.

4 položiek celkom
/* články z blogu na titulnej strane*/