Biele podprsenky - braletky

lmunderwear-category2-white-bralette

Dámske biele podprsenky braletky sú zmyselné a štýlové čipkované podprsenky. Bielou čipkou sú potiahnuté štandardné košíky rôznej konštrukcie, a tiež široký nastaviteľný obvodový pás, ktorý niekedy prechádza do krátkeho topu. Čipkované sú tiež široké neodopínateľné dĺžkovo nastaviteľné ramienka. Dostupné sú aj hladké biele braletky, aj keď v súčasnosti menej rozšírené, alebo braletky bielej farby čiastočne kombinované s krajkou.

Zlé jazyky hovoria, že farba spodnej bielizne určuje charakter jej nositeľky (: Biela farba podprsenky braletky reprezentuje sebavedomie. Dáma v nej si je vedomá, že spodné prádlo nie je jediná vec, ktorá ju robí príťažlivou. Je pokojná a rozvážna, má rada pohodlie a nehu. Vždy plní svoje sľuby a nikdy nehovorí lži. Ženy však často krát nosia bielu farbu braletkovej podprsenky len preto, aby zvýraznila ich prirodzenú krásu.

good-idea

Ak potrebujete braletkovú podprsenku pod vrchné oblečenie bielej farby, biela braletka nemusí byť vždy tým najvhodnejším riešením. Veľa záleží od priehľadnosti samotného oblečenia, prípadne na farbe ďalšej spodnej alebo sťahujúcej bielizne pod nim. Ak teda napríklad hovoríme o polopriehľadnom vrchnom oblečení, biela farba braletky pod nim zvýrazní bielu farbu oblečenia v oblasti pŕs oproti jeho zvyšku, kde jemne presvitá farba vašej pokožky, čím vznikne rozdiel v odtieni bielej na prsiach a zvyšku oblečenia. V takomto prípade by ste mala zvážiť braletku v telovej farbe, ktorej odtieň čo najviac zodpovedá odtieňu vašej pokožky. Telová braletka bude v takomto prípade pod bielym oblečením menej nápadná.

3 položiek celkom
/* články z blogu na titulnej strane*/