Dámska spodná bielizeň - biela

lmunderwear-category2-white-lingerie

Dámska spodná bielizeň v bielom prevedení patrí k najrozšírenejším farbám spodnej bielizne. Biela, ako jedna z troch základných farieb spodného prádla, je používaná pri každom druhu dámskeho spodného prádla. Dámske nohavičky, podprsenky, košieľky, dámske tielka, tričká a body, sťahujúca bielizeň, nočné košele, župany, pančuchy ako aj podväzkové pásy - všetko dámska spodná bielizeň, ktorá je v ponuke v bielej farbe. Možno niekedy neprávom považovaná za príliš jednoduchú je biela farba spodnej bielizne. Dovolíme si nesúhlasiť! Biela je veľmi atraktívna, čistá a štýlová.

Zlé jazyky hovoria, že farba spodnej bielizne určuje charakter žien, ktoré ju nosia (: Biela farba spodnej bielizne reprezentuje sebavedomie. Dáma, ktorá ju obľubuje si je vedomá, že spodná bielizeň nie je jediná vec, ktorá ju robí príťažlivou. Je pokojná a rozvážna, má rada pohodlie a nehu. Vždy plní svoje sľuby a nikdy nehovorí lži. Ženy však často krát nosia bielu farbu spodnej bielizne len preto, aby zvýraznila ich prirodzenú krásu.

good-idea

Ak potrebujete dámsku spodnú bielizeň pod oblečenie bielej farby, biela bielizeň nemusí byť vždy tým pravým riešením, ktoré hľadáte. Pri jej výbere nezabudnite zvážiť aj priehľadnosť samotného oblečenia, alebo aj na farbu ďalšej spodnej alebo sťahujúcej bielizne, ktorú budete mať pod ním. Ak teda uvažujeme o polopriehľadných bielych šatách, biela farba presvitajúceho spodného prádla pod nimi zákonite zvýrazní sýtosť bielej farby šiat v porovnaní so zvyškom šiat, kde jemne presvitá telová farba vašej pokožky. To spôsobí niekedy neželaný rozdiel v odtieni bielej farby šiat na miestach s bielou bielizňou a bez nej. V takomto prípade by ste mala zvážiť spodnú bielizeň v prirodzene telovej farbe, ktorej odtieň čo najviac zodpovedá odtieňu vašej pokožky. Telová spodná bielizeň bude v takomto prípade pod bielymi šatami menej nápadná.

350 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty
/* články z blogu na titulnej strane*/