Podväzkové pásy

lmunderwear-category-girdle

Podväzkový pás je časť spodnej bielizne, ktorá sa používa v kombinácií s podväzkovými pančuchami. Zvyčajne má štyri podväzkové tiahla so sponkami, na ktoré sa upínajú lemy pančúch. Podväzkový pás v kombinácii s vhodnými nohavičkami, podprsenkou, alebo korzetom dokáže vytvoriť skutočne zmyselný komplet. Využitie podväzkového pásu má veľa možnosti, preto si s ním môžete dopriať elegantnú, luxusnú, alebo sexy erotickú kombináciu. Záleží len na vás, akej kombinácii dávate prednosť, istej zmyselnosti sa však nevyhnete pri akejkoľvek z nich. Nezabudnite, že k veľkej večernej toalete je podväzkový pás „povinnou jazdou“. Pančuchové nohavice sú v tomto prípade v spoločenských kruhoch vnímané ako faux pas.

 

Najpredávanejšie

13
15 11315
Značky

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

 • Dámsky podväzkový pás – Lormar Lux Kód: 343/BIE
  Skladom Výrobca: Lormar Záruka: 2 roky
  Exkluzívny podväzkový pás Lormar Lux z kolekcie My Class od Lormar. Podväzkový pás je zhotovený z luxusnej elastickej čipky, ktorá je prijemná na telo, s kvetinovým vzorom. Podväzkový pás Lormar Lux sa vzadu zapína na dvoj-háčik s možnosťou posunu na tri pozície. Tiahla sú neodopínateľné, dĺžkovo nastaviteľné.

  €13,95
 • Dámsky podväzkový pás - Lormar Titanium Kód: 344/BIE
  Skladom Výrobca: Lormar Záruka: 2 roky
  Exkluzívny podväzkový pás Lormar Titanium z kolekcie Basic od Lormar. Podväzkový pás je zhotovený z luxusnej veľmi jemnej čipky v kombinácií s jemným mikrovláknom, je prijemný na telo. Upínacie elastické tiahla podväzkového pásu Lormar Titanium sú neodopínateľné, dĺžkovo nastaviteľné. Podväzkový pás sa vzadu zapína na tri pozície.

  €14,95

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.